Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Artykuły

Noc Bibliotek 2018 - podsumowanie

Noc Bibliotek 2018

 

 


W piątek 8. czerwca 2018 uczniowie naszej szkoły z klasy III-V wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.


Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji! Najwięcej emocji dostarczyła gra szkolna, której celem było rozwiązanie zakodowanych zagadek detektywistycznych oraz odszukanie najstarszej książki w bibliotece. Uczniowie wyposażeni w tablety i aplikacje do skanowania QR kodów wyruszyli do 10 punktów ukrytych na terenie szkoły. Wygrała drużyna w składzie: Łucja Kozłowska, Maja Badur, Agata Jankowska, ale nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy. Świetną zabawą okazał się też konkurs literacki "Opowieść z dreszczykiem" oraz konkurs plastyczny polegający na sporządzeniu portretu pamięciowego. Jedną z atrakcji była tez pyszna pizza


Serdecznie dziękujemy paniom Justynie Małeckiej i Joannie Chłodzińskiej za ufundowanie poczęstunku i pięknych nagród! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie.

 

Statystyka

Dzisiaj1849
Wczoraj3958
Tydzień5807
Miesiąc67671
Wszystkie3460144

Visitor IP : 54.226.23.160 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb