Rekrutacja 2019-2020 - składanie dokumentów

UWAGA WAŻNE!!!
Przypominamy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klas I na rok szkolny 2019/2020 kończy się w PIĄTEK 15 marca o godzinie 15.00.
Do tego czasu należy złożyć w placówce pierwszego wyboru wygenerowany w systemie wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.
Anna Krause
przewodnicząca komisji rekrutacyjnej

Rekrutacja wolontariuszy WOŚP

UWAGA UWAGA!!!

W tym roku po raz kolejny nasza szkoła organizuje szkolny fianł WIelkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mogliby:

- zorganizować ciekawe zajęcia, np. warsztaty plastyczne, muzyczne, kurs tańca, pokazy, warsztaty, turnieje itp.,

- pomogą w organizacji finału - będą czuwać, aby wszystko przebiegało według planu,

- będą kwestować z puszkami - UWAGA: Dzieci, które zgłoszą się do kwestowania muszą mieć pełnoletniego opiekuna, który w dniu finału będzie się nimi opiekować.

Wszystkie osoby zainteresowane pomocą proszone są o przybycie do stołówki szkolnej w dniu 22.11 o godzinie 9.15.

W razie chęci zgłoszenia lub jakichkolwiek pytań/wątpliwości bardzo prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Organizatorzy WOŚP

Visitor IP : 18.206.168.65 1 Unknown - Unknown