Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Artykuły

"Matematyczny wyścig"

Szkolna Olimpiada Matematyczno-Sportowa "Matematyczny wyścig"

W dniu 22.05.2018r. odbyła się Szkolna Olimpiada Matematyczno-Sportowa "Matematyczny wyścig". W konkursowych zmaganiach wzięli udział wszyscy uczniowie z klas drugich i trzecich podzieleni na 5-osobowe drużyny. Część matematyczna była zróżnicowana pod względem trudności, tak więc szanse zawodników były wyrównane. Jury w składzie: p. Paulina Kulpaczyńska oraz p. Agnieszka Kamińska-Pietruszka wnikliwie oceniło konkurencje. Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce - uczniowie kl. III b
II miejsce - uczniowie kl. III a
III miejsce - uczniowie kl. III c
Wyróżnienie - uczniowie kl. II a
Wyróżnienie - uczniowie kl. II b

Wszystkim uczniom gratulujemy matematycznych umiejętności, zwinności, niezłomnej postawy oraz wytrwałości.

Małgorzata Chmiel

  


Statystyka

Dzisiaj1871
Wczoraj3958
Tydzień5829
Miesiąc67693
Wszystkie3460166

Visitor IP : 54.226.23.160 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb