Wielki Maraton Czytelniczy 2021/2022 - podsumowanie

Wielki Maraton Czytelniczy 2021/22 dobiegł do mety. Wzięło w nim udział 8201 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Opiekę nad nimi sprawowało 791 opiekunów szkolnych (nauczycieli i bibliotekarzy).

Tradycyjnie zakończenie konkursu odbyło się w Europejskim Centrum Solidarności.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: POLA LEŚNIEWICZ (finalistka konkursu dla klas VII- VII „W lustrze książki”), OLGA FAŁTYNOWICZ (wyróżniona w konkursie „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca”), GABRIELA WINDORPSKA (wyróżniona w konkursie dla klas II-III „Spotkacie nowych przyjaciół”).

Nagrody najmłodszym maratończykom wręczali dyrektorzy instytucji organizujących Wielki Maraton Czytelniczy: pani Anna Krause oraz pan Jarosław Zalesiński. Uroczystość zakończenia maratonu dla klas II-III przygotowały panie Ewa Pilarska i Małgorzata Niechwiedowicz, natomiast uczniowie klasy VIII a Natalia Ulasińska i Jakub Kreczman poprowadzili Galę. Ponadto Natalia uświetniła imprezę przepięknym i profesjonalnym wykonaniem trzech piosenek.

Gratulujemy nie tylko nagrodzonym, ale także wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w maratonie. Dziękujemy szkolnym opiekunom oraz pani Beacie Janeckiej i pani Alicji Stężce, które były koordynatorkami Wielkiego Maratonu Czytelniczego w naszej szkole.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy udanych wakacji.

Opiekunowie WMC w SP nr 27

Visitor IP : 18.119.131.178 1 Unknown - Unknown