Dzień Sąsiada

dzien sasiada ala023W sobotę 25 maja szkolne boisko przy Szkole Podstawowej nr 27 zamieniło się w teren pełen zabaw, śmiechu i piknikowego klimatu. Pomimo tego, że pogoda nie była nam przychylna to sąsiedzi, rodzice i uczniowie naszej szkoły nas nie zawiedli.

Uczestników festynu czekały różnorodne atrakcje. Największym powodzeniem cieszyły się malutkie rowerki i hulajnogi, na których dorośli i dzieci mogli wziąć udział w wyścigach. Można było się wykazać zręcznością w łapaniu jajek i jak się okazało nie było to wcale proste zadanie. Również każdy mógł się wykazać  kreatywnym myśleniem w spontanie przygotowanym przez uczestników i opiekuna Odysei Umysłu. Przypomnieliśmy sobie stare gry, takie jak gra w klasy, w gumę i w kapsle. Dla najmłodszych czekała wyspa skarbów, gdzie z wielkim zapałem dzieci szukały ukrytych przedmiotów.

Ponieważ był to dzień przed Dniem Mamy na boisku pojawiły się piękne portrety Mam.

Szefowie Grilla dbali oto aby nikt na festynie nie był głodny. Przy sąsiedzkim stole zastawionym wypiekami i sałatkami każdy mógł się posilić i nabrać sił do wspólnych zabaw. Pojawił się nawet  tort upieczony przez jednego z rodziców specjalnie na tę okazję.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do wspólnej zabawy z okazji Dnia Sąsiada.

Visitor IP : 18.220.66.151 1 Unknown - Unknown